Повернутися до звичайного режиму

2018 рік - рік реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Указ Президента України "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

ПОСТАНОВА КМУ від 14.03ю2018 № 155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Українсько-німецький рік мов 2017/2018

Німеччина та Україна відзначають у 2017 році 25 років встановлення дипломатичних відносин. Міністри закордонних справ обох країн прийняли рішення про проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозумінні та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері. Рік мов сприяє забезпеченню німецькій мові як іноземній належного значення та закріпленню його в якості важливого внеску в культурну освіту та професійний розвиток молодих людей

2018 - рік охорони культурної спадщини в Україні

Кабінет Міністрів України підтримав проект указу Президента України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини. Таке рішення було ухвалено на засідання уряду в середу.

Це дозволить передбачити у державному бюджеті кошти на оновлення музеїв, заповідників, палаців, навіть пам'яток місцевого значення, зазначалося на засіданні.

За матеріалами https://ukurier.gov.ua

Кiлькiсть переглядiв: 0