· Свято Першого дзвоника

/Files/images/_pershe_veresnya_2012_roku/перше вересня 2012 071.jpgЩороку 1 вересня школа відчиняє двері в цікаву «Країну знань» своїм вихованцям. Особливо урочисто вітають першокласників та випускників. З нами завжди гості свята та батьки наших учнів.

· Посвята у першокласники

/Files/images/_pershe_veresnya_2012_roku/перше вересня 2012 085.jpg

· Свято «Останнього дзвоника»

· Випускний вечір

/Files/images/Pictures/sULBRWzxen4.jpg/Files/images/Pictures/NKLX7I3-h1A.jpg/Files/images/Pictures/hTv4HOy9GUk.jpg

· Містер – 64 та Міс – 64

Готують і проводять ці конкурси самі діти.
Існує дуже жорсткий відбір учасників конкурсу і вони заповнюють особисті анкети, надають фото до комісії, проходять співбесіди.
Сам конкурс майже Європейського рівня, не вистачає лише грошовитих спонсорів. Але ми не сумуємо з цього приводу!
Брати участь у нашому конкурсі можуть учні школи з 1 по 11 клас.
Для учнів 1-4 класів проводиться «Міні-міс – 64». Не зважаючи на свій досить таки малий вік, дівчата впевнено рухаються по сцені, відсилаючи свої посмішки глядачам. У дівчаток зовсім дорослі зачіски, сукні, але коли судді оголошують переможецею конкурсу, вони ще зовсім по-дитячому плачуть.
«Міс – 64» для дівчаток 5-8 класів готує Рада старшокласників . Дівчата більш впевнені, ніж їх попередниці, але не менш чарівні.
З дівчаток виростають справжні красуні, сучасні, впевнені в собі.

/Files/images/Pictures/image021.jpg/Files/images/Pictures/image027.jpg/Files/images/Pictures/image025.jpg

· КВК

· Фестиваль знань

· Зустрічі з ветеранами

/Files/images/Picture 003.jpgБез минулого немає майбутнього. Доки живе пам’ять людська, живе і народ, існує нація.
З дня заснування школи №64 розпочалась тісна співпраця з ветеранами 604 м/р та ветеранами ІІ Танкової Армії. Їх залишається все менше, але наша дружба залишається такою ж міцною. Вони молоді душею, оптимісти, тому повчитися у них є чому. Ветерани завжди є бажаними гостями в нашій школі!

Виставки та семінари

/Files/images/P4160301.JPGНаша 64-а школа знаходиться в Московському районі міста Харкова, тому справи району не обходять школу осторонь. Ми завжди беремо участь у всіляких конкурсах, святах, заходах, що влаштовує район.
На базі нашої школи щороку проходять семінари, конференції ( семінар вчителів обслуговуючої праці, семінар вчителів початкової школи, семінар вчителів образотворчого мистецтва, семінар вчителів української мови та літератури, семінар педагогів-організаторів та інші.)
Ми завжди раді гостям, для яких готуємо не тільки теоретичний і практичний блоки, але й концерт-привітання.

Осінній бал

Осінь – це жовте листя, що повільно падає з дерев, краплі дощу, що танцює по підвіконню, короткі дні і довгі ночі.
Але осінь – це й Осінній бал, коли дівчата, мов листочки, кружляють у танку,

Наші трудові десанти

Осінь і весна гаряча пора в школі. Восени починається, а всі ще знаходяться під впливом літа.
Навесні всі готуються до ДПА, При цьому ми не забуваємо про територію нашої школи. Ми дбаємо про неї, як про свою рідну оселю., адже це наш дім.

Акція «Чиста Україна – чиста Земля»

Новий рік