Структура і органи управління навчального закладу

Управління навчальним закладом носить державно-суспільний, демократичний характер і здійснюється через колегіальні органи:

Педагогічну раду,
Науково-педагогічну раду,
Раду школи,
Збори трудового колективу,
Професійний комітет.
Батьківський комітет навчального закладу,
Раду учнівського самоврядування.

Служби супроводу навчального закладу:

Бібліотека

Головним завданням шкільної бібліотеки є надання допомоги учням та вчителям у навчавльно-виховному процесі; забезпечення учасникам навчального процесу доступу до інформації, знань, культурних цінностей шляхом використання бібліотечно-інформаційних ресурсів навчального закладу.
Завідуюча бібліотекою Пушиліна Світлана Олександрівна.

Психологічний супровід

Психологічний супровід здійснює практичний психолог школи Яровинська Олена Миколаївна

Медичний супровід

Медичний супровід учнів здійснюється медичною сестрою шкільного медичного кабінету на основі домовленості з Дитячою поліклінікою №7 Московського району міста Харкова
Медсестра – Краснюк Неллі Володимирівна

Організація харчування

Надає послуги з організації гарячого харчування для учнів школи Комунальне підприємство "Шкільне харчування"
Завідуюча харчоблоку: Баєва Тамара Максимівна.
Відповідальний за харчування в школі: заступник директора з навчально-виховної роботи Сєрокурова Наталія Анатоліївна