Шановні учні, вчителі, батьки!

Вітаємо вас на сторінці нашої бібліотеки!

/Files/images/bbloteka_2021_2022/3.jpg

"Бібліотека море книг, бібліотека - храм науки... Переступайте наш поріг, беріть скарби нетленні в руки"

"Книги дають людині крила, а читання робить її справжньою пташкою..." (Джим Моррісон)

"Кожна книга, яку ти читаєш, залишає в тобі щось цінне: нові ідеї, знання, відчуття та досвід..." (Деніел Кійс)

Бібліотека працює з 1976 року - рік заснування школи.

Наша адреса: вул. Руслана Плоходькa (Р. Ейдемана), 5-В, м Харків, 61112

Електронна скринька:library_64@ukr.netBiblioteka

Завідувач бібліотеки:
Юшкова Оксана Анатоліївна

"Книга домчить до будь-яких берегів"

"Багато читаючи, ви багато дізнаєтесь. А чим більше ви дізнаєтесь, тим більше робите нових цікавих відкриттів "

До послуг наших читачів:

• понад 8 000 книг художньої літератури;
  • понад 12 000 примірників навчального фонду (підручники, хрестоматії);
  • користування комп'ютером та мережею ІНТЕРНЕТ;
  • свободу доступу до інформації, підбору літератури;
  • надання консультацій щодо користування довідковим апаратом бібліотеки, пошуку інформації;
  • сценарії масових заходів та бібліотечних уроків;
  • літературні свята, ігри, вікторини, зустрічі з цікавими людьми, цікаві екскурсії.
  • привітна посмішка бібліотекаря.

Читачі бібліотеки обслуговуються:

- на абонементі (видача друкованих видань додому);

- в читальній залі (користувачі працюють з літературою та іншими документами, які не видаються додому).

Книги_библ

Користувачі мають право:

♦ користуватися інформацією про склад бібліотечних фондів через довідково-пошуковий апарат;

♦ отримувати консультаційну допомогу в пошуку та виборі джерел інформації;

♦ використовувати довідково-бібліографічний апарат: каталоги, картотеки;

♦ одержувати бібліотечно-бібліографічні та інформаційні знання, навички й вміння самостійно користуватись бібліотекою, книгою, інформацією;

♦ отримувати в тимчасове користування документи із фондів бібліотеки не більше ніж на 15 днів.Термін користування документами на прохання користувача може бути продовжений, якщо на них відсутній попит інших користувачів;

♦ брати участь у роботі бібліотечної ради;

♦ висловлювати свої пропозиції щодо покращення роботи бібліотеки дирекції школи.

Користувачі зобов’язані:

♦ Не виносити з бібліотеки книги, які не записані у формулярі.

♦ Бережливо ставитись до друкованих творів та інших носіїв інформації, які отримують з фонду бібліотеки (не робити в них помітки, не підкреслювати, не виривати і не загинати сторінки).

♦ Користуватися цінною, в єдиному примірнику, літературою, довідковими виданнями тільки в читальному залі.

♦ При одержанні друкованих видань та інших документів з бібліотечних фондів читач повинен переглянути їх у бібліотеці і у випадку знаходження пошкоджень або дефекту попередити про це бібліотечного працівника, який зробить на них помітку. В іншому разі відповідальність за виявлені у книгах дефекти несе користувач.

♦ У разі пошкодження або втрати документа користувач, за домовленістю з/Files/images/в-библиотеке.jpg бібліотекою, повинен замінити його аналогічним документом чи документом, визнаним рівноцінним, або відшкодувати його ринкову вартість. Розмір відшкодування визначається бібліотекою.

♦ Не порушувати порядку розстановки літератури у фонді відкритого користування.

♦ Користувачі у бібліотеці мають дотримуватися тиші, порядку.

Завітайте до нашої бібліотеки!

З понеділка по п’ятницю: 8.30 - 12.30, 13.00 – 17.00.
Субота, неділя – вихідні.

Остання п’ятниця місяця – санітарний день.