Шановні учні, вчителі, батьки!

Вітаємо вас на сторінці нашої бібліотеки!

/Files/images/1_bibl.JPG "Бібліотека - це скарбниця всіх багацтв людського духу" (Г. Лейбніц)

"Читання - це віконце, через яке діти бачать світ, пізнають життя і самих себе" (В.Сухомлинський)

"Книги - це кораблі думки, які мандрують хвилями часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління" (Ф. Бекон)

Бібліотека працює з 1976 року - рік заснування школи.

Наша адреса: вул. Руслана Плоходькa (Р. Ейдемана), 5-В, м Харків, 61112

Електронна скринька:library_64@ukr.netBiblioteka

/Files/images/IMG_1044.JPG

Завідувач бібліотеки: Пушиліна Світлана Олександрівна.

"Наші читачі - майбутнє читаючої України"

"Читайте і збагачуйте свій духовний світ кожного дня! "

До послуг наших читачів:

• понад 12 000 книг художньої літератури;
  • 35 назв журналів і газет (науково-фахові журнали видавництва «Основа», дитячі та підліткові видання);
  • понад 12 000 примірників навчального фонду (підручники, хрестоматії);
  • користування комп'ютером та мережею ІНТЕРНЕТ;
  • свободу доступу до інформації, підбору літератури;
  • надання консультацій щодо користування довідковим апаратом бібліотеки, пошуку інформації;
  • сценарії масових заходів та бібліотечних уроків;
  • літературні свята, ігри, вікторини, зустрічі з цікавими людьми, цікаві екскурсії.
  • привітна посмішка бібліотекаря.

Читачі бібліотеки обслуговуються:

- на абонементі (видача друкованих видань додому);

- в читальній залі (користувачі працюють з літературою та іншими документами, які не видаються додому).

Книги_библ

Користувачі мають право:

♦ користуватися інформацією про склад бібліотечних фондів через довідково-пошуковий апарат;

♦ отримувати консультаційну допомогу в пошуку та виборі джерел інформації;

♦ використовувати довідково-бібліографічний апарат: каталоги, картотеки;

♦ одержувати бібліотечно-бібліографічні та інформаційні знання, навички й вміння самостійно користуватись бібліотекою, книгою, інформацією;

♦ отримувати в тимчасове користування документи із фондів бібліотеки не більше ніж на 15 днів.Термін користування документами на прохання користувача може бути продовжений, якщо на них відсутній попит інших користувачів;

♦ брати участь у роботі бібліотечної ради;

♦ висловлювати свої пропозиції щодо покращення роботи бібліотеки дирекції школи.

Користувачі зобов’язані:

♦ Не виносити з бібліотеки книги, які не записані у формулярі.

♦ Бережливо ставитись до друкованих творів та інших носіїв інформації, які отримують з фонду бібліотеки (не робити в них помітки, не підкреслювати, не виривати і не загинати сторінки).

♦ Користуватися цінною, в єдиному примірнику, літературою, довідковими виданнями тільки в читальному залі.

♦ При одержанні друкованих видань та інших документів з бібліотечних фондів читач повинен переглянути їх у бібліотеці і у випадку знаходження пошкоджень або дефекту попередити про це бібліотечного працівника, який зробить на них помітку. В іншому разі відповідальність за виявлені у книгах дефекти несе користувач.

♦ У разі пошкодження або втрати документа користувач, за домовленістю з/Files/images/в-библиотеке.jpg бібліотекою, повинен замінити його аналогічним документом чи документом, визнаним рівноцінним, або відшкодувати його ринкову вартість. Розмір відшкодування визначається бібліотекою.

♦ Не порушувати порядку розстановки літератури у фонді відкритого користування.

♦ Користувачі у бібліотеці мають дотримуватися тиші, порядку.

Завітайте до нашої бібліотеки!

З понеділка по п’ятницю: 8.30 - 12.30, 13.00 – 17.00.
Субота, неділя – вихідні.

Остання п’ятниця місяця – санітарний день.