У цей складний час, який переживає українське суспільство, міністерство освіти робить все можливе, щоб сприяти процесу організації навчання дітей у непростих умовах. Це внесок у майбутнє та розвиток нашої країни, заради майбутнього дітей, що неможливо без якісної освіти, а отже, і якісних підручників та посібників.

Виконуючи наказ МОНУ "Про проведення конкурсного відбору підручників та посібників для здобувачів середньої освіти та педагогічних працівників" наш ліцей здійснив вибірку замовлення. Всі питання було обговорено та узгоджено на пед.радах, які проходять онлайн у зв'язку з воєнним станом в Україні.

Кількість підручників та посібників для здобувачів освіти співпадає з кількістю учнів у відповідних класах.