Зустріч зі шкільним офіцером поліції

26 лютого у ХЛ №64 відбулася зустріч учнів 8-х класів з офіцером поліції, інспектором відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області ДПП Ольгою Василівною Буренко. Темою обговорення стали питання про права дітей і їх обов'язки як учасників освітнього процесу, учасників дорожнього руху. Повторили телефони служб, куди можуть звернутися підлітки у разі порушення їхніх прав. Також було обговорено безпеку дитини в умовах воєнного часу. Під час заходу були обговорені питання про правила поведінки під час сигналу "Повітряна тривога", вміст та призначення тривожної валізи. Було акцентовано увагу на правах та обов'язках учнів, видах відповідальності дітей та батьків за скоєння правопорушень, злочинів, за пропуски занять без поважних причин.