Список учнів 11-А класу, які проходять ДПА у формі ЗНО

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року

Особливості ЗНО - 2016

У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як ізчотирьох навчальних предметів з переліку:

• Українська мова і література
  • Історія України
  • Біологія
  • Географія
  • Фізика
  • Хімія
  • Англійська мова
  • Іспанська мова
  • Німецька мова
  • Російська мова
  • Французька мова

Програми зовнішнього незалежного оцінювання із усіх предметів розміщені в розділі «Підготовка до ЗНО».

Переклад завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Державна підсумкова атестація з української мови, історії України та математики

Для усіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Як оцінки за державну підсумкову атестацію зараховуватимуться й результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики або історії України (період ХХ –початок ХХІ століття).

Встановлення «порогового бала»

Для визначення результатів ЗНО-2016 з кожного предмета буде встановлено«пороговий бал»,тобто та кількість тестових балів, яку моженабрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

Детальніша інформація про метод визначення експертами «порогового бала» подана в статті Валерія Бойка«Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання: старі проблеми та нові перспективи».

Відеоматеріали (додаються)

Заходи щодо підготовки випускників ХЗОШ №64 у 2016 року до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні

№ з/п Заходи Дата Відповідальний
1. Опрацювання нормативно-правових документів, що регламентують організацію та проведення, програми ЗНО-2016 Упродовж 2015/2016 н.р. Адміністрація школи, вчителі-предметники